O Nas

Główna > O Nas

– ESTIDENT –

Profesjonalny gabinet

Tworzymy uśmiechnięty, profesjonalny zespół w przyjaznej atmosferze. Bierzemy regularnie udział w szkoleniach, vebinarach, targach oraz zjazdach stomatologicznych. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt oraz materiały.

Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, dlatego podczas pierwszej wizyty dokonywany jest przegląd uzębienia przez stomatologa oraz zdjęcie pantomograficzne, co pozwala na zdiagnozowanie schorzeń i określenie potrzeb w zakresie dalszego leczenia. Staramy się dobrać najmniej inwazyjne rozwiązania, ale najbardziej skuteczne. Protetyka stomatologiczna to specjalność naszego gabinetu dentystycznego. Specjalizujemy się w trudnych przypadkach. Kładziemy szczególny nacisk na to, by prace protetyczne wykonywane były z należytą starannością i dbałością o szczegóły.

Naszą ambicją jest aby każdy pacjent był w pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie Profesjonalny pracy, ponieważ wiemy, że piękne i zdrowe zęby przyczyniają się do wyższej samooceny i dodają pewności w kontaktach międzyludzkich.

2006

Rok założenia

Rzetelna firma

Certyfiakt od 2015 roku

100%

Zadowolonych pacjentów

– NASZ GABINET –

Nowoczesna placówka stomatologiczna

Estident to nowoczesna placówka stomatologiczna zlokalizowana w centrum Radomia. Pacjenci mogą w niej skorzystać z szerokiego zakresu usług stomatologicznych oraz z zabiegów medycyny estetycznej.

Gabinet powstał w 2006 roku z inicjatywy lek. dent. Jerzego Studzińskiego, doświadczonego stomatologa, który niezmiennie cieszy się zaufaniem i popularnością wśród pacjentów. W obrębie jego zainteresowań zawodowych znajduje się również medycyna estetyczna, dlatego specjalista podjął szereg kursów, które pozwoliły mu na zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych do przeprowadzania zabiegów z jej zakresu.

W 2015 roku gabinet Estident został uhonorowany certyfikatem Rzetelna Firma, co stanowi gwarancję naszej skuteczności i solidności. Nasi klienci mogą mieć pewność, że usługi świadczone w placówce są utrzymane na najwyższym możliwym poziomie jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu Estident.

– WYPOSAŻENIE –

Specjalistyczny sprzęt

Nasza placówka jest wyposażona w specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości, niezbędny do przeprowadzania wszystkich zabiegów znajdujących się w ofercie. W gabinecie znajduje się m.in. aparat RTG, który pozwala uzyskać zdjęcia rentgenowskie wybranych zębów. Posiadamy pantomogram, czyli urządzenie, które umożliwia wykonanie pantomogramu, czyli panoramicznego zdjęcia rentgenowskiego wszystkich zębów i przyległych struktur anatomicznych (szczęki i żuchwy). Oprócz podstawowego wyposażenia stomatologicznego dysponujemy również profesjonalną aparaturą do leczenia kanałowego i wybielania.

– KOMFORT I ELEGANCJA –

Udogodnienia dla pacjentów

Gabinet Stomatologiczny Estident znajduje się w odrestaurowanej kamienicy nieopodal zabytkowego Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska”. Na odwiedzających placówkę gości czekają przestronne, jasne i elegancko urządzone wnętrza, w tym komfortowa poczekalnia z wygodnymi fotelami, w których można zrelaksować się przed wizytą w gabinecie. Pacjenci mogą skorzystać z darmowego parkingu, znajdujący się w podwórku kamienicy, w której znajduje się gabinet.

Specjalne udogodnienia przygotowaliśmy dla pacjentów z zagranicy. Oferujemy im zdalną wstępną analizę dokumentacji medycznej i planowanie leczenia oraz ewaluację jego kosztów. Gwarantujemy, że komunikacja będzie przebiegała bez zbędnych zakłóceń – nasz personel biegle posługuje się językiem angielskim.