– ESTIDENT –

Zgrany zespół

Założycielem gabinetu jest lek. dent. Jerzy Studziński, stomatolog z wieloletnim doświadczeniem, posiadający dodatkowo umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, potwierdzone certyfikatami ukończenia licznych kursów i zadowoleniem klientek. Jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi, staż odbył w Wojskowej Klinice Stomatologicznej w Warszawie. Pracował w kilku prywatnych klinikach, a zdobyte kwalifikacje pozwoliły mu założyć własny gabinet, w którym osobiście dba o przyjazną atmosferę i dobre samopoczucie pacjentów.

Lek. dent. Jerzy Studziński jest absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. Uczelnię ukończył w roku 2002, otrzymując jednocześnie tytuł i uprawnienia lekarza dentysty.

Poznaj opinie naszych pacjentów w serwisie Znany Lekarz:

lek. dent.

Jerzy Studziński

– DOŚWIADCZENIE –

Wieloletnia praktyka

Założyciel kliniki, lek. dent. Jerzy Studziński, posiada certyfikaty członkostwa w polskich i międzynarodowych towarzystwach – Polskim Stowarzyszeniu Implantologicznym oraz German Society of Oral Implantology.

Wśród jego osiągnięć znajduje się również uczestnictwo w licznych szkoleniach i kongresach z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, organizowanych w kraju i za granicą. Brał udział, między innymi, w warsztatach „Dental Implantology” w niemieckim Bremen czy w kursie medycznym „Współczesne koncepcje odbudowy zębów po leczeniu endodontycznym”. Posiada ponadto certyfikaty ukończenia szkoleń dotyczących zaawansowanych technik aplikacji nici PDO First Lift i Happy Lift.

– HIGIENISTKI –

Dyplomowana ekipa

Do zespołu gabinetu Estident należą również Kinga Chwalkiewicz, Anna Mucha, Magdalena Sztyber – dyplomowane higienistki stomatologiczne z kilkuletnim doświadczeniem, poszerzające swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. W codziennej pracy szczególnie troszczą się o dobry kontakt z pacjentami, a swoje obowiązki wykonują z profesjonalizmem.

Kinga Chwalkiewicz

Kinga Chwalkiewicz

Higienistka

Magdalena Sztyber

Magdalena Sztyber

Higienistka

Anna Mucha

Anna Mucha

Higienistka